CVCO55CC-2756-2756
Crystek Corporation
型号:
CVCO55CC-2756-2756
描述:
VCO 2756MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Range -
Phase Noise Typ (dBc/Hz) -116
Size / Dimension 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Tuning Voltage (VDC) 0.5 V ~ 4.5 V
Product Status Active
Frequency - Center 2756MHz
Series CVCO55
2nd Harmonic, Typ (dBc) -15
Package / Case 16-QFN, Variant
Icc Max 40mA
Voltage - Supply 5V
Mfr Crystek Corporation
Height 0.220" (5.59mm)