Crystek Corporation
型号:
CVCO55CC-2770-2920
封装:
-
批次:
-
描述:
VCO 2845MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$32.604
$32.604
5
$31.122
$155.61
10
$28.158
$281.58
25
$26.676
$666.9
50
$25.194
$1259.7
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Range | 2770 ~ 2920MHz |
| Phase Noise Typ (dBc/Hz) | -106 |
| Size / Dimension | 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) |
| Tuning Voltage (VDC) | 0.3 V ~ 4.7 V |
| Product Status | Active |
| Frequency - Center | 2845MHz |
| Series | CVCO55 |
| 2nd Harmonic, Typ (dBc) | -15 |
| Package / Case | 16-QFN, Variant |
| Icc Max | 35mA |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Crystek Corporation |
| Height | 0.220" (5.59mm) |
| Package | Strip |
| Power (dBm) | 4 ±3 |
| Pushing (MHz/V) | 2.5 |