Crystek Corporation
型号:
CVCO55CW-0250-0450
封装:
-
批次:
-
描述:
VCO 350MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$25.3935
$25.3935
5
$24.2402
$121.201
10
$21.93075
$219.3075
25
$20.7765
$519.4125
50
$19.62225
$981.1125
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Range | 250 ~ 450MHz |
| Phase Noise Typ (dBc/Hz) | -96 |
| Size / Dimension | 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) |
| Tuning Voltage (VDC) | 0.3 V ~ 4.7 V |
| Product Status | Active |
| Frequency - Center | 350MHz |
| Series | CVCO55 |
| 2nd Harmonic, Typ (dBc) | -15 |
| Package / Case | 16-QFN, Variant |
| Icc Max | 12mA |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Crystek Corporation |
| Height | 0.150" (3.81mm) |
| Package | Strip |
| Power (dBm) | 0 ±3.5 |
| Pushing (MHz/V) | 3 |