CVH575K20B
Stackpole Electronics Inc
型号:
CVH575K20B
描述:
MOV, 575V (Vrms), 10%, 20mm
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Capacitance @ Frequency 460 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Series CVH
Package / Case Disc 20mm
Energy 585J
Maximum AC Volts 575 V
Mfr Stackpole Electronics Inc
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 750 V