CUI Devices
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8785
$2.8785
10
$2.3845
$23.845
25
$2.2002
$55.005
40
$2.06625
$82.65
80
$1.937525
$155.002
440
$1.67144
$735.4336
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 1.2 kHz ~ 6 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.331" (8.40mm) |
| Termination | PC Pins |
| Size / Dimension | 0.906" Dia (23.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | Washable |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | CVS |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 100 mW |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 150 mW |
| Frequency - Self Resonant | 1500Hz |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Cone | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - dBA | 77.00 |
| Efficiency - Testing | 1W/1M |