CW0011K200JE70HS
Vishay Dale
型号:
CW0011K200JE70HS
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 1.2K OHM 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.2 kOhms