CW00516R00JE73HS
Vishay Dale
型号:
CW00516R00JE73HS
描述:
RES 16 OHM 6.5W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 16 Ohms
Series CW
Power (Watts) 6.5W