CW005R2400JE12HS
Vishay Dale
型号:
CW005R2400JE12HS
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 0.24 OHM 6.5W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 240 mOhms
Series CW
Power (Watts) 6.5W