CW010100R0JE70
Vishay Dale
型号:
CW010100R0JE70
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 100 OHM 13W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 Ohms
Series CW
Power (Watts) 13W