CW0102K050JE12
Vishay Dale
型号:
CW0102K050JE12
描述:
RES 2.05K OHM 13W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.05 kOhms
Series CW
Power (Watts) 13W