CW0103R300KE12
Vishay Dale
型号:
CW0103R300KE12
描述:
RES 3.3 OHM 13W 10% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 Ohms
Series CW
Power (Watts) 13W