CW0107R500HE12
Vishay Dale
型号:
CW0107R500HE12
描述:
RES 7.5 OHM 13W 3% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±3%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 7.5 Ohms
Series CW
Power (Watts) 13W