CW010R2400JE733
Vishay Dale
型号:
CW010R2400JE733
描述:
RES 0.24 OHM 13W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 240 mOhms
Series CW
Power (Watts) 13W