CW02B400R0JE70
Vishay Dale
型号:
CW02B400R0JE70
描述:
RES 400 OHM 3.75W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 400 Ohms
Series CW
Power (Watts) 3.75W