CW105550A-2N7D
Bourns Inc.
型号:
CW105550A-2N7D
品牌:
Bourns Inc.
封装:
0402
描述:
FIXED IND 2.7NH 860MA 120MOHM SM
库存 : 2980
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 16 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.3nH
Current Rating (Amps) 860 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Series CW105550A
Inductance 2.7 nH
Type -
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 6GHz