CWR-220-26-0203
CW Industries
型号:
CWR-220-26-0203
描述:
CONN RCPT 26POS IDC TIN
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Color Blue
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Contact Type Female Socket
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Wire Gauge -
Series CWR
Wire Type Ribbon Cable
Connector Type Receptacle
Pitch 0.100" (2.54mm)