CWR-227-14-0021
CW Industries
型号:
CWR-227-14-0021
描述:
CONN RCPT 14POS IDC GOLD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Blue
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Contact Type Female Socket
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Wire Gauge -
Series CWR
Wire Type Ribbon Cable
Connector Type Receptacle
Pitch 0.100" (2.54mm)