CWR-227-14-0203
CW Industries
型号:
CWR-227-14-0203
描述:
CONN RCPT 14POS IDC TIN
库存 : 14528
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Blue
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Contact Type Female Socket
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Wire Gauge -
Series CWR
Wire Type Ribbon Cable
Connector Type Receptacle
Pitch 0.100" (2.54mm)