CUI Devices
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.824
$1.824
10
$1.51145
$15.1145
25
$1.3965
$34.9125
40
$1.313375
$52.535
80
$1.2331
$98.648
700
$1.058462
$740.9234
1400
$1.010354
$1414.4956
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 5 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.378" Dia (9.60mm) |
| Current - Supply | 35mA |
| Voltage Range | 4 ~ 7V |
| Product Status | Active |
| Ratings | Washable |
| Series | CX |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 80dB @ 5V, 10cm |
| Technology | Magnetic |
| Mfr | CUI Devices |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 2.7kHz |
| Package | Tray |
| Port Location | Top |
| Base Product Number | CX-0905 |