KYOCERA AVX
型号:
CX-96F-040.000-E0107
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 40.0000MHZ 15PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 15pF |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | - |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±18ppm |
| Size / Dimension | 0.193" L x 0.122" W (4.90mm x 3.10mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 25 Ohms |
| Series | CX5032SB, Kyocera |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 40 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |