首页 / 晶体 / CX2520DB26041F0FJLA1
minImg
CX2520DB26041F0FJLA1
KYOCERA AVX
型号:
CX2520DB26041F0FJLA1
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CRYSTAL 26.0410MHZ 8PF SMD
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series CX2520DB, Kyocera
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr KYOCERA AVX
Operating Mode Fundamental
Frequency 26.041 MHz