首页 / 晶体 / CX5032GB12000H0HPQZ1
minImg
CX5032GB12000H0HPQZ1
KYOCERA AVX
型号:
CX5032GB12000H0HPQZ1
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Series CX5032GB, Kyocera
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr KYOCERA AVX
Operating Mode Fundamental
Frequency 12 MHz