CXA1510-0000-000N0UH250H
CreeLED, Inc.
型号:
CXA1510-0000-000N0UH250H
描述:
LED COB XLAMP COOL WHT SQU 5000K
用户指南
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 8.90mm Dia
Configuration Square
Viewing Angle 115°
Color White, Cool
CRI (Color Rendering Index) 90
Current - Test 250mA
Current - Max 450mA
Lumens/Watt @ Current - Test 104 lm/W
Size / Dimension 15.85mm L x 15.85mm W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 935lm (900lm ~ 970lm)
Series Xlamp® CXA1510
Temperature - Test 85°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr CreeLED, Inc.
Features -
Height 1.70mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 36V