CreeLED, Inc.
型号:
CXB1816-0000-000N0HP430G
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LED COB XLAMP WARM WHT SQ 3000K
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.921
$4.921
10
$4.67495
$46.7495
50
$4.54214
$227.107
100
$4.18285
$418.285
200
$3.803942
$760.7884
500
$3.562804
$1781.402
1000
$3.277519
$3277.519
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 12.00mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | 115° |
| Color | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| Current - Test | 450mA |
| Current - Max | 900mA |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 125 lm/W |
| Size / Dimension | 17.85mm L x 17.85mm W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 2033lm (1965lm ~ 2100lm) |
| Series | Xlamp® CXB1816 |
| Temperature - Test | 85°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | CreeLED, Inc. |
| Features | - |
| Height | 1.70mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 36V |
| Package | Tray |
| CCT (K) | 3000K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Base Product Number | CXB1816 |