CreeLED, Inc.
型号:
CXB2530-0000-00PN0U0A40G
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LED COB XLAMP NEUT WHT SQU 4000K
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.488
$10.488
10
$9.9636
$99.636
50
$9.6805
$484.025
100
$8.9148
$891.48
200
$8.107205
$1621.441
500
$7.593369
$3796.6845
1000
$6.992038
$6992.038
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 19.00mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | 115° |
| Color | White, Neutral |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Current - Test | 800mA |
| Current - Max | 1.6A |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 132 lm/W |
| Size / Dimension | 23.85mm L x 23.85mm W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 3693lm |
| Series | Xlamp® CXB2530 |
| Temperature - Test | 85°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | CreeLED, Inc. |
| Features | - |
| Height | 1.70mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 35V |
| Package | Tray |
| CCT (K) | 4000K 2-Step MacAdam Ellipse |
| Base Product Number | CXB2530 |