Conxall/Switchcraft
型号:
CXC3102A1812P
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT MALE 6POS SILVER CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.2645
$12.2645
10
$10.87085
$108.7085
25
$10.45266
$261.3165
50
$10.03447
$501.7235
100
$9.47701
$947.701
250
$8.640782
$2160.1955
500
$8.083303
$4041.6515
1000
$7.414342
$7414.342
请发送询价,我们将立即回复。

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | - |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 500V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Shell Size - Insert | 18-12 |
| Connector Type | Receptacle, Male Pins |
| Mfr | Conxall/Switchcraft |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Silver |
| Primary Material | Plastic |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Lighting |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Black |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | Keyed |
| Mounting Feature | Flange |
| Series | MIL-E-QUAL® |
| Package | Bulk |
| Shell Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Base Product Number | CXC3102A |