Luminus Devices Inc.
型号:
CXM-14-30-90-36-TC50-F6-3
封装:
-
批次:
-
描述:
LED COB SENSUS WARM WHT SQ 3000K
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.108
$10.108
10
$7.3283
$73.283
225
$6.055509
$1362.489525
450
$5.303366
$2386.5147
1125
$5.0141
$5640.8625
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 14.50mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Current - Test | 720mA |
| Current - Max | 990mA |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 174 lm/W |
| Size / Dimension | 19.00mm L x 19.00mm W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 4175lm (Typ) |
| Series | Lux G5 |
| Temperature - Test | 25°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | Luminus Devices Inc. |
| Features | - |
| Height | 1.37mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 33.4V |
| Package | Tray |
| CCT (K) | 3000K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Base Product Number | CXM-14 |