CXM-22-50-90-54-AC30-F4-3
Luminus Devices Inc.
型号:
CXM-22-50-90-54-AC30-F4-3
描述:
LED COB CXM-22 GEN3 WHT SQ 5000K
用户指南
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 22.00mm Dia
Configuration Square
Viewing Angle 120°
Color White, Cool
CRI (Color Rendering Index) 90
Current - Test 1.1A
Current - Max 2.4A
Lumens/Watt @ Current - Test 135 lm/W
Size / Dimension 28.00mm L x 28.00mm W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 7535lm (Typ)
Series CXM-22 Gen3
Temperature - Test 85°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Luminus Devices Inc.
Features -
Height 1.37mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 51V