Infineon Technologies
型号:
CY2VC521ZXC-2
封装:
16-TSSOP
批次:
-
描述:
IC ZD BUFFER 16TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.9725
$10.9725
10
$10.08425
$100.8425
25
$9.66644
$241.661
100
$8.51675
$851.675
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Type | Zero Delay Buffer |
| Input | Crystal |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 3.15V ~ 3.45V |
| Output | LVDS |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Divider/Multiplier | No/Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 216MHz |
| Base Product Number | CY2VC521 |