Cypress Semiconductor Corp
型号:
CY7B9940V-2AXI
封装:
44-TQFP (10x10)
批次:
-
描述:
IC FANOUT BUFFER 44TQFP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
8
$35.6725
$285.38
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 4:10 |
| Differential - Input:Output | Yes/No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 44-TQFP (10x10) |
| PLL | Yes |
| Series | RoboClockII™ Junior |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Zero Delay Buffer |
| Input | LVPECL, LVTTL |
| Package / Case | 44-LQFP |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Output | LVTTL |
| Mfr | Cypress Semiconductor Corp |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Base Product Number | CY7B9940 |