首页 / 存储器 / CY7C1314CV18-250BZC
minImg
CY7C1314CV18-250BZC
Cypress Semiconductor Corp
型号:
CY7C1314CV18-250BZC
封装:
165-FBGA (13x15)
描述:
IC SRAM 18MBIT PAR 165FBGA
库存 : 154
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 9
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Clock Frequency 250 MHz
Memory Interface Parallel
Memory Organization 512K x 36
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Volatile
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 165-FBGA (13x15)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Package / Case 165-LBGA
Memory Size 18Mbit
Technology SRAM - Synchronous, QDR II
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V