首页 / 存储器 / CY7C1471V25-133AXCT
minImg
CY7C1471V25-133AXCT
Infineon Technologies
型号:
CY7C1471V25-133AXCT
封装:
100-TQFP (14x20)
描述:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 100TQFP
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Clock Frequency 133 MHz
Memory Interface Parallel
Memory Organization 2M x 36
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 100-TQFP (14x20)
Series NoBL™
Access Time 6.5 ns
Write Cycle Time - Word, Page -
Package / Case 100-LQFP
Memory Size 72Mbit
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V