首页 / 存储器 / CY7C1525V18-200BZXC
minImg
CY7C1525V18-200BZXC
Infineon Technologies
型号:
CY7C1525V18-200BZXC
封装:
165-FBGA (13x15)
描述:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Clock Frequency 200 MHz
Memory Interface Parallel
Memory Organization 8M x 9
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 165-FBGA (13x15)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Package / Case 165-LBGA
Memory Size 72Mbit
Technology SRAM - Synchronous, QDR II
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V