CZRB3130-G
Comchip Technology
型号:
CZRB3130-G
封装:
DO-214AA (SMB)
描述:
DIODE ZENER 130V 3W DO214AA
用户指南
Operating Temperature -
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 98.8 V
Series -
Package / Case DO-214AA, SMB
Power - Max 3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 130 V
Mfr Comchip Technology
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 375 Ohms