首页 / 陶瓷电容器 / D102K20Y5PH63L6R
minImg
D102K20Y5PH63L6R
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
D102K20Y5PH63L6R
描述:
CAP CER 1000PF 100V Y5P RADIAL
库存 : 19965
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.250" (6.35mm)
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient Y5P (B)
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series D
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 1000 pF