Wakefield-Vette
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.4865
$3.4865
10
$3.39055
$33.9055
25
$3.29878
$82.4695
50
$3.11543
$155.7715
100
$2.93227
$293.227
250
$2.748958
$687.2395
500
$2.65734
$1328.67
1000
$2.382438
$2382.438
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Composite |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.400" (10.16mm) |
| Series | Deltem™ |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 20.00°C/W @ 100 LFM |
| Length | 0.850" (21.59mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Bulk |
| Material Finish | - |
| Attachment Method | Thermal Tape, Adhesive (Not Included) |
| Width | 0.850" (21.59mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 2.5W @ 90°C |
| Diameter | - |
| Base Product Number | D10850 |
| Package Cooled | BGA |