Thin Film Technology Corp.
型号:
D1LPC0402CJUMPF-T10
封装:
0402
批次:
-
描述:
RES 0 OHM JUMPER 1% 0402
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.209
$0.209
10
$0.17385
$1.7385
25
$0.12654
$3.1635
50
$0.09177
$4.5885
100
$0.068115
$6.8115
250
$0.05225
$13.0625
500
$0.041154
$20.577
1000
$0.0285
$28.5
5000
$0.02375
$118.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Tolerance | Jumper |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Ratings | - |
| Resistance | 0 Ohms |
| Series | D1LPC |
| Power (Watts) | - |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Thin Film Technology Corp. |
| Features | Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |