首页 / AC DC 转换器 / D1U54P-W-450-12-HB3C
minImg
D1U54P-W-450-12-HB3C
Murata Power Solutions Inc.
型号:
D1U54P-W-450-12-HB3C
描述:
AC/DC CONVERTER 12V 450W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -5°C ~ 50°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency BMSI, CB, cCSAus, CE, CQC, TUV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Rack Mount
Size / Dimension 9.00" L x 2.15" W x 1.57" H (228.6mm x 54.5mm x 40.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series D1U54P-W-450 (450W)
Current - Output 1 37.5 A
Power (Watts) 450W
Type Front End
Efficiency 91%
Mfr Murata Power Solutions Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC