D1WEL0805CR050F-T5
Thin Film Technology Corp.
型号:
D1WEL0805CR050F-T5
封装:
0805
描述:
RES 0.05 OHM 1% 3/4W 0805
库存 : 12364
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.083" L x 0.053" W (2.11mm x 1.35mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
Resistance 50 mOhms
Series D1WEL
Power (Watts) 0.75W, 3/4W