D1WEL2512CR500F-T4
Thin Film Technology Corp.
型号:
D1WEL2512CR500F-T4
封装:
2512
描述:
RES 0.5 OHM 1% 2W 2512
库存 : 11165
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 500 mOhms
Series D1WEL
Power (Watts) 2W