Klein Tools, Inc.
型号:
D203-7-INS
封装:
-
批次:
-
描述:
PLIERS COMBO LONG NOSE 7.38"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$71.953
$71.953
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | - |
| Tool Type | Combination |
| Jaw Type | Partially Serrated |
| Tip Type | Long Nose |
| Length | 7.38" (187.5mm) |
| Mfr | Klein Tools, Inc. |
| Features | Includes Cutter, Insulated to 1000V, Soft Grips |
| Tip Shape | Straight |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.3 lb (136.08 g) |
| Base Product Number | D203-7 |