Amphenol ICC (FCI)
型号:
D25P24B6GV00LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.0185
$4.0185
20
$3.65085
$73.017
40
$3.37725
$135.09
80
$3.216462
$257.31696
240
$2.814375
$675.45
440
$2.733967
$1202.94548
960
$2.331918
$2238.64128
2400
$2.171092
$5210.6208
请发送询价,我们将立即回复。

| Dielectric Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin-Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Current Rating (Amps) | 5A per Contact |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | Board Lock, Grounding Indents |
| Shell Size, Connector Layout | 3 (DB, B) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 25 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Contact Form | - |
| Series | Delta D |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | D25P24 |