D2TO020CR0150JTE3
Vishay Sfernice
型号:
D2TO020CR0150JTE3
封装:
TO-263 (D²Pak)
描述:
RES 0.015 OHM 5% 20W TO263
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±1100ppm/°C
Size / Dimension 0.398" L x 0.346" W (10.10mm x 8.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package TO-263 (D²Pak)
Ratings AEC-Q200
Resistance 15 mOhms
Series D2TO20
Power (Watts) 20W