D2TO035CR2000FTE3
Vishay Sfernice
型号:
D2TO035CR2000FTE3
封装:
TO-263 (D²Pak)
描述:
RES 0.2 OHM 1% 35W TO263
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Size / Dimension 0.398" L x 0.346" W (10.10mm x 8.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package TO-263 (D²Pak)
Ratings AEC-Q200
Resistance 200 mOhms
Series D2TO35
Power (Watts) 35W