首页 / 陶瓷电容器 / D330J20SL0F63J5R
minImg
D330J20SL0F63J5R
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
D330J20SL0F63J5R
描述:
CAP CER 33PF 50V SL RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient SL
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series D
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 33 pF