D38999/20SG39SN
Conesys
型号:
D38999/20SG39SN
品牌:
Conesys
描述:
CONN RCPT FMALE 39POS CRIMP
用户指南
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Shell Size, MIL G
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Nickel
Shell Size - Insert G-39
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Mfr Conesys
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C