D38999/26FF30PA
Conesys
型号:
D38999/26FF30PA
品牌:
Conesys
描述:
CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
库存 : 11
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Shell Size, MIL F
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Nickel
Shell Size - Insert F-30
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr Conesys
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C