Omron Automation and Safety
型号:
D40P-SMC-21-05
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH SAFETY MINI 5M LFT CBL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$277.172
$277.172
5
$273.03
$1365.15
10
$256.48385
$2564.8385
25
$239.93618
$5998.4045
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Must Release | 20mm |
| Must Operate | 8mm |
| Holding Force | - |
| Ingress Protection | IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Termination Style | Cable Leads |
| Actuator Type | Non-Contact |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Current Rating (Amps) | 200mA (DC) |
| Conduit Thread Size | - |
| Circuit | 3PST-2NC/1NO |
| Product Status | Active |
| Series | D40P |
| Type | Magnetic |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | D40P-SMC |