首页 / AC 风扇 / D4E146-AA25-34
minImg
D4E146-AA25-34
ebm-papst Inc.
型号:
D4E146-AA25-34
描述:
FAN BLWR CENT 206X270MM 115VAC
用户指南
Air Flow 450.0 CFM (12.60m³/min)
Noise 55.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Blower, Centrifugal
Voltage - Rated 115VAC
Voltage Range -
Product Status Obsolete
RPM -
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame Steel
Features -
Width 270.0mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, VDE
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Rectangular/Rounded - 206mm L x 219mm H (146mm Dia)
Weight 7.7 lbs (3.5 kg)
Lifetime @ Temp. -
Series D4E146
Material - Blade Steel
Power (Watts) 128W