Rosenberger
型号:
D4S12H-40MA5-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HSD FAKRA PLUG STR 100OHM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.6425
$9.6425
10
$8.6792
$86.792
25
$8.17646
$204.4115
50
$7.9667
$398.335
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 25 |
| Voltage Rating | 100 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Rosenberger |
| Features | Code A |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Insertion Loss | 0.10dB |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Feature | - |
| Series | HSD® |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | HSD®, Fakra, Quadraxial |
| Housing Color | Black |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 100Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 2 GHz |
| Base Product Number | D4S12H |